poniedziałek, 2 stycznia 2012

4: Praca praca nauka!

Go go goooo Foster! Szybko szybko, nie traćmy czasu, wykorzystajmy ten dzień na 100%, wycisnijmy z niego wszystko co sie da, nie marnujmy swojego potencjału, go gooooooooooooooo :P Wy też lubicie to uczucie gdy się kładziecie, że wykorzystaliście dzień na 100%?? Ja uwielbiam, szkoda tylko że doświadczam tak rzadko :P 


A tak na serio to się uczę chemii (zuo) i matmy (mniejsze zuo :P). Gdyby tylko ta chemia mi się kiedyś w życiu przydała... Jutro niemiecki, który jest absolutnym zuem, no i inne pierdółki typu PP, angielski i biologia czy geografia, o których nie warto wspominać bo są łatwe, szybkie i przyjemne ^^ Czemu szkoła nie może być taka jak PP?
Fabien!

2 komentarze:

  1. Ja chyba już dawno nie wykorzystałam żadnego dnia w 100%. Nie mam ani motywacji, ani "czasu", ani sił. Aczkolwiek te 80% jakoś wyrabiam i cieszę się z wyników. Przecież nie zawsze wszystko musi się udawać w całości.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ojj ot i tak zazdroszczę, ja normalnie wyrabiam jakieś 20% jeśli nie mniej.. :P Ale trza się wziąć i mieć choćby to Twoje 80% :P Ostatni raz 100% wyrobiłem chyba jak się na poprawkę z maty uczyłem :D Pamiętam z jakim zadowoleniem zasnąłem.. hehe :)

    OdpowiedzUsuń